Hotel Roosevelt

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Rooseveltova 962/18, Litoměřice 41201

Velmi dobré
dle 36 recenzí

85%

Jarda a Zdenka
dospělý pár, 14.9.2018

Citlivá přestavba secesní vily vytvořila z Hotelu Roosevelt oázu klidu a pohodlí až pro 64 hostů ubytovaných ve 32 pokojích.
Poloha nedaleko centra Litoměřic spolu s ubytovací kapacitou z něj dělají vhodné místo pro rekreaci či firemní školení.
Čtyřnozí průvodci hostů mohou, za mírný poplatek, přenocovat také.
Parkování v areálu hotelu je zdarma, stejně tak v přilehlých ulicích. Zaparkovat zde může i autobus. Pro cyklisty má hotel připravenu nezpoplatněnou úschovu kol.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Roosevelt On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj Standard
Dvoulůžkový pokoj Economy (DBL nebo TWIN)
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí
Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi
Dvoulůžkový pokoj Business s manželskou postelí
Dvoulůžkový pokoj Business s oddělenými postelemi
Dvoulůžkový pokoj Comfort s balkónem
Třílůžkový pokoj Economy
Třilůžkový pokoj Business

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Roosevelt Pokoje

Příjemné prostředí k odpočinku nabízí Hotel Roosevelt v jedno, dvou a třílůžkových pokojích čtyř kategorií: Standard, Comfort, Economy a Business. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu a satelitní televizi. Bezplatné připojení k Wi-Fi je dostupné ve všech prostorách hotelu. Po předchozí domluvě a za poplatek je možné zapůjčit dětskou postýlku.


Restaurace a salonek jsou vhodné pro pořádání školení, seminářů, teambuildingů či jiných firemních akcí, a to i vícedenních. Hotel zajistí uspořádání místnosti dle přání pořadatele, diaprojektor s promítacím plátnem a další konferenční techniku. Ani coffe break s drobným občerstvením nepředstavuje problém.

Hotel Roosevelt Gastronomie

Restaurace Hotelu Roosevelt připravuje pouze snídaně, které jsou zahrnuté do ceny ubytování. Jsou bohaté a podávané formou teplého i studeného bufetu. Pro větší skupiny je možné po dohodě zajistit i polopenzi či plnou penzi.


V centru Litoměřic i v jeho širokém okolí je dostatek restaurací, kaváren, cukráren a fastfoodů. Kromě jídelny Pohoda vzdálené 300 m je nejblíže vyhlášená restaurace v Biskupském pivovaru (700 m).

Hotel Roosevelt Recepce

Recepce je v provozu non-stop.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • Diners Club
  • JCB

Hotel Roosevelt Dostupnost

Hotel Roosevelt je dobře dostupný po silnici i po železnici. Leží asi 10 minut jízdy z dálnice D8 (sjezd na 48. nebo 52. kilometru).


Městem Litoměřice vedou dvě železniční tratě. Zastávka Litoměřice-horní nádraží (12 minut pěšky) leží na trati od Lysé Nad Labem a Litoměřice-město (21 minut) na trati od Prahy. Do sousedství této železniční stanice je situováno autobusové nádraží. Obě tratě míří do Ústí nad Labem.


Hotel Roosevelt najdou snadno i cyklisté jedoucí po Labské (cyklo)stezce.

Hotel Roosevelt Okolí

Město Litoměřice s historií sahající až k počátku 2. tisíciletí se má čím chlubit. Centrum a nejbližší okolí tvoří městskou památkovou rezervaci s mnoha původními gotickými a renesančními dosud užívanými domy. Řada památek souvisí také s tím, že je sídelním městem biskupa litoměřické diecéze.


Okolí Litoměřic je plné turisticky atraktivních cílů. Porta Bohemica je vzdálená necelých 8 km. Cesta vede přes známou vinařskou obec Velké Žernoseky. Za vidění stojí i zřícenina hradu Házmburk (14 km).

Hotel Roosevelt Další informace

Litoměřicko je především krajem českého vína. Nalezneme zde nejseverněji položené české vinice. Historie zdejšího vinařství sahá až do poloviny 11. století. Poznání zdejší tradice zprostředkuje 20 km dlouhá Litoměřická vinařská stezka s devíti zastaveními.


Další zajímavosti prozradí interaktivní expozice zobrazující průřez dějinami českého vinařství. Umístěna je v centru města na Litoměřickém hradě. Plnoletí návštěvníci mohou teorii obohatit ochutnávkou regionálních vín.

Hotel Roosevelt

Rooseveltova 962/18, Litoměřice
Zobrazit celou mapu